Page 1 of 1

Make Your Own KIND Bars… The Easy Way!

I can NOT stop eating these! You know those super yummy and healthy-ish granola and nut bars that go for $1.50 to $2.00 per bar? Well after all the experimenting in trying to find the best protein and snack bars I decided to┬ásee if I could make the perfect bar on my own. I saw…   Read More»


Page 1 of 1